[ 2021.10.07 ] AKJ zaprasza do odwiedzenia lotniska Kętrzyn Wilamowo , w najbliższą sobotę dnia 9.10.2021

Będzie to szczególna okazja. W tym dniu odbędzie się 21-sza edycja wyjątkowej uroczystości poświęconej Wielkim Polakom pn. DZIEŃ PAMIĘCI STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO I ŚW. JANA PAWŁA II. W sobotnie samo południe , o godzinie 12-stej rozpoczęcie apelem przy obeliskach w asyście kompanii honorowych i orkiestry wojskowej. Na zakończenie uroczystości polowa Msza Święta pod przewodnictwem Arcybiskupa dr Edmunda Piszcza, ze szczególnie wzruszająca oprawą a realizowana w hangarze lotniczym.

Więcej informacji na www.lotniskoketrzyn.pl/index.php?op=15

Po zakończeniu uroczystości ok. godz13.30-14.00 wszystkich zapraszamy do wspólnego poczęstunku bigosem z wojskowej kuchni.

Koleżanki i Koledzy Piloci! W tym dniu (w najbliższa sobotę) zaplanujcie przelot rekreacyjny czy szkoleniowy ale właśnie do Kętrzyna. Lądowania i postój samolotów , których załogi przylecą do godziny 11.30 w dniu 9.10.2021 będą zwolnione z opłaty . A smaczny bigos z wojskowej kuchni pewnie wzmocni entuzjazm do dalszej przygody lotniczej z Krainą Wielkich Jezior Mazurskich.

Byłoby na w AKJ miło gdybyście uznali za możliwe skorzystanie z naszego zaproszenia i przylecieli do Wilamowa by również razem z nami pokłonić się Wielkim Polakom.

A więc może do zobaczenia!

Stanisław Tołwiński Prezes AKJ
strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt