dla braci lotniczej ...

... i nie tylko!!!    

Bezpośrednio  przy lotnisku (3 km od centrum Kętrzyna) położony jest bardzo ładny Zabytkowy Zespół Parkowy "Majątek Wajsznory" w którym funkcjonuje gospodarstwo agroturystyczne i liczne "stadko" koni rekreacyjnych. Zawsze gotowy do przyjęcia załóg samolotów przybywających na lotnisko Kętrzyn Wilamowo.

W otoczeniu pięknego drzewostanu  parku, wielu oryginalnych ludowych rzeźb i  stawu z rybami, w budynku mieszkalnym którego "korzenię" sięgają XVIII wieku znajdują się wygodne pokoje rodzinne oraz gościnne pokoje dwuosobowe - małżeńskie i niekoniecznie.

Załogi samolotów (z kraju i z zagranicy) które już miały okazję gościć w "Majątku Wajsznory" doceniają zalety tego kompleksu, wyjątkowo smacznej domowej kuchni i serdecznej - przyjacielskiej atmosfery, domagając się rezerwacji miejsc w "Majątku ..."

"Majątek Wajsznory" strudzonym "życiem miastowym" umożliwia realizowanie oferty sportowej, rozrywkowej i krajoznawczej - jako dobra baza wypadowa  na zwiedzanie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, wędkowanie czy wypad myśliwski bądź długie spacery lub wyprawy rowerowe po pięknych okolicznych lasach.

>

Dla sympatyków lotnictwa przyjeżdżających komunikacją lądową pewną atrakcją jest funkcjonujące lotnisko i możliwość również spędzenia atrakcyjnych wczasów lotniczych.

Rezerwacje pobytu w Majątku Wajsznory  można dokonywać korespondencyjnie na adres mailowy: wilamowo@lotniskoketrzyn.pl lub flytour@lotniskoketrzyn.pl i do wiadomości: wajsznory@lotniskoketrzyn.pl lub faxem na nr 89-752 45 21ew. w kontakcie telefonicznym na nr 89-752 30 31 lub +48 503 172 835

GALERIA ZDJĘĆ PANORAMY  

strona główna dla pilota kalendarz imprez biuro prasowe kontakt