[ 2011.01.01 ] 1 Stycznia 2011 - na lotnisku Kętrzyn Wilamowo!!!
Jeszcze było słychać ostatnie akordy Sylwestrowych bali gdy rankiem w Nowy Rok -dotleniając swój organizm - odwiedziliśmy wykonujących służbowe obowiązki na lotnisku Wilamowo. Widok "martwego" lotniska w okowach mocno śnieżnej zimy - jak na ostatnie lata zim bez śniegu - jest trochę zaskakujący ale w swym nietypowym wyrazie nawet uroczy. Kilka poniższych zdjęć (jeszcze Świerzych) przybliży miłośnikom AKJ i lotniska Wilamowo kilka obecnych - zimowych obrazów.
W 2011 roku, jak zejdą z lotniska śniegi bierzemy się do realizacji bardzo bogatego kalendarza imprez, którego pełen terminarz przedstawia informacja zawarta na naszej stronie internetowej.
Wydaliśmy kalendarz na 2011 rok przy którego udziale-pomocy będziemy odliczali dni,tygodnie i miesiące naszej tegorocznej bardzo intensywnej aktywności lotniczej.
A oto jak wygląda?

Kalendarz "Lotnicze Mazury 2011" !!!Na kalendarzu zaprezentowano uczestników pokazów lotniczych "Mazury AirShow 2010" a mianowicie: The Flying Bulls – Czeski zespół akrobacyjny na 4 samolotach ZLIN 50LX, którego liderką jest przesympatyczna "dama przestworzy" - Radka Machova, repliki 2 samolotów JENNY pilotowane przez Marka Szufę (wirtuoza akrobacji indywidualnej) i Waldemar Ratyński oraz wodnosamolot Cessna 172 na pływakach pilotowana przez Roberta Biernata. Bohaterowie pokazów w 2010 roku już przygotowują się do "Mazury AirShow 2011" które odbędą się w dniach 6 – 7 sierpnia 2011, ponownie w Giżycku i nad jeziorem Niegocin. Zachęcamy wszystkich aby w tym czasie zaplanowali odwiedzenie Giżycka! Już dziś zapraszamy na "Mazury AirShow 2011" a będzie co oglądać!